niedziela, 1 września 2013

CZARNI, BRĄZOWI i BIALI PRZODKOWIE Z AFRYKITaka CIEKAWOSTKA. OSTATNIO POLACY DOCIERAJĄ DO SWOICH SŁOWIAŃSKICH KORZENI, POZNAJĄ PRAWDĘ O SWOICH DAWNYCH PRZODKACH. OKAZUJE SIĘ, ŻE NIE JESTEŚMY W TYM OSAMOTNIENI. NA PRZYKŁAD DOKTOR GARY AJAMU YOUNG - AFRYKAŃCZYK Z POCHODZENIA PRZEDSTAWIA WERSJĘ HISTORII AMERYKI, W KTÓREJ OLMEKOWIE, JEDNA Z NAJSTARSZYCH CYWILIZACJI ODKRYTEJ NA TERENACH ŚRODKOWEJ AMERYKI TO CYWILIZACJA POCHODZĄCA Z AFRYKI, KTÓRA PRZYBYŁA DO ŚRODKOWEJ AMERYKI NA DŁUGO PRZED JEJ ODKRYCIEM PRZEZ KOLUMBA.

TU DŁUGI WYKŁAD - PREZENTACJA AJAMU YOUNGA:


A PONIŻEJ KRÓTKI FILM PRZEDSTAWIAJĄCY RZEŹBY KAMIENNE - GŁOWY OLMEKÓW. TE TWARZE RZECZYWIŚCIE PODOBNE SĄ DO TWARZY AFRYKANÓW.


KOLEJNA CIEKAWOSTKA: OKAZUJE SIĘ, ŻE PRAWDZIWYMI ŻYDAMI SĄ LUDZIE Z PLEMIENIA TUTSI. A PRAWDZIWY ISRAEL JEST W ETIOPI. OTO FILM PT. "TUTSI PEOPLE OF ISRAEL. JEWS OF KUSH IN AFRICA"
NO PO PROSTU TAKIE REWELACJE TERAZ WYCHODZĄ NA JAW, ŻE WCALE MNIE JUZ CHYBA NIC NIE ZDZIWI... BĄDŹMY JEDNAK LEPIEJ PRZYGOTOWANI NA RÓŻNE JESZCZE BARDZIEJ ZASKAKUJĄCE REWELACJE. PODOBNO ŚWIAT SIĘ BUDZI... 
hm... Brak komentarzy:

Prześlij komentarz