piątek, 10 stycznia 2014

NOWE WIBRACJE I NOWE WZORY - PRZYPOMNIENIE


w oparciu o cykle "majańskich kalendarzy": TZOLKIN, TUN oraz informacje, jakie do mnie spłynęły także poprzez moje sny i wizje. Poczułam, by przedstawić tę "Nową Rachubę Czasu"...

Miałam w ciągu kilku ostatnich lat sny, wizje i rozpoznania związane z tak zwanymi "Kalendarzami Majów". Dlatego - w pokorze i ufności - dzielę się tą wiedzą z tymi, którym... to, co przejawiło się przeze mnie, może być bliskie. Wiem, że ta "Nowa Rachuba Czasu" zmienia w znacznym stopniu wpływ różnych wzorców kosmicznych i częstotliwości, według których działamy na Ziemi. Te zmiany mogą być bardzo głębokie i wprowadzają nas w tak zwane "Nowe Słońce w Piątym Świecie Harmonii (piąty wymiar)  przepowiadany przez wielu. 

Jedna, dla mnie w tym momencie najbardziej istotna informacja w temacie "majańskich kalendarzy", dotyczy przede wszystkim zmiany znaku - KINa rozpoczynającego każdą nową rundę - świętego według Majów - 260. dniowego cyklu TZOLKIN. Zmiana ta dotyczy przesunięcia Kinów. W tych wizjach wyraźnie rozpoznałam, że duchowa "Starszyzna Majów" już jakiś czas temu (nie wiem dokładnie kiedy, ale może to nie ma w tej chwili znaczenia, choć ta informacja była dla mnie oczywista już w grudniu ubiegłego roku 2012) rozpoczęła naliczanie każdej rundy podstawowego (i świętego dla Majów) cyklu TZOLKIN, nie - jak podają to nadal "oficjalne różne źródła  - od KINa IMOX, IMIX - Krokodyl, lecz od KINa IQ, IK - Koliber. Tej informacji nie znajdziecie w żadnej z oficjalnych (różnych) wersji tzw. "Kalendarzy Majów". Ale wiem, że ta informacja dotarła także do innych osób (osobiście poznałam jedną z nich), lecz została przez pewnych ludzi (z różnych powodów) zapomniana, zignorowana lub zatajona - co na jedno wychodzi. Wygląda też na to, że nie jest to wiedza kosmiczna należąca wyłącznie do Majów. Lecz do tych, którzy są Posłańcami wiedzy, dzięki której ci, którzy chcą się przebudzić z zagubienia w czaso-przesrzeniach 'SŁOŃC I ŚWIATÓW', mają taką możliwość.


źródło obrazka: http://www.centrumwiedzymajow.com.pl/images/kolo.jpg Ten rysunek - podobno B. Ohryzko otrzymała (bodajże w 2010 roku) od Don Alejandro Perez Oxlaj - 13 Strażnika Czasu ze Starszyzny Majów w Gwatemali. Zainteresował mnie zaraz po moich pierwszych wizjach. Gdy zapytałam, co znaczy ten rysunek, usłyszałam odpowiedź, że to podobno "najsilniejsze znaki - kiny… I dlatego  zostały one na tym rysunku zaznaczone"… Czyżby? hm… Dla mnie to było oczywiste. Rysunek ten przedstawia wprowadzenie zmiany KINÓW początkowych: 260. dniowy cykl TZOLKIN zaczyna się obecnie od znaku IK, a 360.dniowy cykl TUN rozpoczyna się od znak B'ATZ'. I jeszcze strzałka zaznacza przesunięcie od IMOX!!! Proste? Dla mnie oczywiste.

O znaczeniu wibracji Kolibra i jego symbolice pisałam tutaj: http://www.tonalinagual.blogspot.com/2012/05/wibracje-kolibra.html

Według informacji, jakie do mnie napływały, cała ludzkość i planeta Ziemia przez długi czas znajdowały się pod wpływem wzorców - kosmicznych wibracji symbolizowanych przez znak - KIN IMOX, IMIX - Krokodyl, który rozpoczynał każdy cykl TZOLKIN przez kilka tysięcy lat. Nie wiem jednak, jak długi był ten okres czasu i nie wiem, co jaki czas następuje zmiana znaku - KINa, ani przez jaki czas jeden znak - KIN wyznacza początek wielu kolejnych cykli TZOLKIN. Ale wiem, że także ostatni cykl Long Count, który skończył się w dniu 22.grudnia 2012 roku, zaczął się 5125 lat temu od tego znaku Imix Imox i z w tym znaku zakończył. A obecny cykl Long Count zaczął się od znaku Ik, Iq - Koliber. A ci, którzy pozostaną przy naliczaniu kolejnych rund cyklu TZOLKIN od znaku - KINa IMOX, IMIX, nadal pozostaną pod wpływami tych wibracji i wzorców… Krokodyla, Aligatora.

Zatem według wiedzy, jaka do mnie spłynęła, nowy KIN - ZNAK IQ, IK obecnie jest znakiem rozpoczynającym każdy cykl TZOLKIN oraz obecny cykl Long Count, który rozpoczął się 23.grudnia 2012 roku, także rozpoczął się w znaku Ik, Iq - Koliber. KIN ten symbolizuje wibracje częstotliwości łączących Serce Kosmosu, Serce Słońca i Serce Ziemi w Sercu każdej istoty. Wibracje te są jak tchnienie, jak oddech boskości, który napełnia życiem i radością istnienia. Są esencją połączenia w jedno wszystkich częstotliwości, jakie możemy przyjąć w naszych Sercach.  Wibracje te łączą nas ze Źródłem, pozwalają na zrozumienie Natury i nieskończonego Kosmosu. Łączą nas z kryształami na Ziemi i w kosmosie (także płynnymi i energetycznymi) czyli z kryształową esencją energii kosmicznej. Te wibracje pozwalają, by poprzez nasze serca zostały przetransformowane te częstotliwości, które nam nie służą, w takie, które będą wspierały nasz dalszy rozwój i poszerzanie naszej świadomości. Kosmiczny wiatr wibracji trzepoczącego w sercu Kolibra rozpuszcza powoli wszystkie cierpienia, choroby, także psychiczne, rozwiewa wątpliwości, nienawiść, cierpienie i wszelkie negatywne doświadczenia, kiedy przestają już nam być potrzebne. Rozwibrowuje nas do radości istnienia.


8 komentarzy:

 1. "..W dniu 17. grudnia 2013 roku rozpoczęła się nowa runda 260.dniowego cyklu TZOLKIN.."

  Witaj Kochana JESTEM :)
  Bardzo dziękuję za ten wspaniały art :)
  Postanowiłam skrobnąć tu słówko, ponieważ "bardzo namacalnie" odczułam tą nową rundę Tzolkin ;)
  W mojej rzeczyistności zaszła kolosalna zmiana właśnie tego dnia - 17 grudnia 2013, która spowodowała totalny galimatias w moim życiu, który jednak przyjęłam ze spokojem i zrozumieniem, co z kolei spowodowało... - mogę śmiało powiedzieć - łagodne przejście z jednego etapu mojego życia w następny... :)
  Pozdrawiam Ciebie ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Kochana Margo.
  Dziękuję za odwiedziny i za wpis.
  Jakie to wspaniałe, że możemy już ze spokojem i zrozumieniem przyjmować sytuacje powodujące nawet "totalny galimatias w naszym życiu", prawda?
  Dziękuję za pozdrowienia i z głębi serca odwzajemniam :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. "..Jakie to wspaniałe, że możemy już ze spokojem i zrozumieniem przyjmować sytuacje .."

  Tak kochana JESTEM - to naprawdę wspaniałe :) I Ty jesteś wspaniała :D
  Żałuję troszkę, że do pewnych PRAWD doszłam dopiero teraz..., myślę, że straciłam mnóstwo cennego czasu i możliwości, które mogłabym lepiej wykorzystać, gdybym tylko zrozumiała pewne rzeczy...i pewne zależności oraz moc jaką posiadamy w sobie wszyscy - bez wyjątku ;)
  Ale cieszę się, że

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, pięknie dziękuję Kochana Margo.

   "Żałuję troszkę, że do pewnych PRAWD doszłam dopiero teraz..., myślę, że straciłam mnóstwo cennego czasu i możliwości, które mogłabym lepiej wykorzystać, gdybym tylko zrozumiała pewne rzeczy…"

   Z mojej "perspektywy" niczego nie straciłaś… :-) Wszystko, co cenne, w tym czas i możliwości przecież masz… cała nieskończoność jest tym wypełniona :-) Pamiętam, że wszystko jest doskonałe i wszystko przychodzi do nas wtedy, gdy jesteśmy na to gotowi. Szanuję wszystkie moje doświadczenia. I wiem, że w przeszłości nie mogłam wykorzystać wielu sytuacji lepiej niż to zrobiłam, bo wykorzystałam je najlepiej jak umiałam - na tamten czas. Na przykład z powodu takiej, a nie innej świadomości. Działałam tak, jak umiałam najlepiej. Inaczej nie mogłam ani nie umiałam…

   Serdecznie Cię pozdrawiam.

   Usuń
 4. "..Działałam tak, jak umiałam najlepiej. Inaczej nie mogłam ani nie umiałam…"

  Dziękuję JESTEM za te pełne otuchy i zrozumienia słowa - masz dar uszczęśliwiania ludzi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "masz dar uszczęśliwiania ludzi :)"

   Ty też, kochana Margo, Ty też… :-)

   Z serca dziękuję Ci.

   Usuń
 5. Bardzo to ciekawe co Pani tutaj pisze, prowadze Kalendarz Majow w Nowej Erze,ale nie slyszalam dotad o tej Nowej Rachubie LIczenia od kolibra- Iq-Wiatr, czy moglaby Pani cos wiecej na ten temat napisac ? jak powinnam obliczac w takim razie kiny ? ktory kin mamy dzisiaj i jaki znak? adres email do mnie: tzolkinnieuwetijd.gmail.com
  pozdrawiam serdecznie , Katarzyna Ewa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam serdecznie. Dziękuję za wpis.
   Nie wiem, jak powinna Pani obliczać kiny. Mogę napisać, jaka wiedza do mnie dotarła...
   tu link do mojej notatki o długich cyklach Long Count:
   http://tonalinagual.blogspot.com/2016/01/kalendarz-majow-cykle-long-count-i-mont.html
   Cykl ten trwa 1872000 dni, a mieści się w nim 7200 cykli Tzolkin. Z tego, co widziałam i rozpoznałam i tam napisałam - jeśli ostatni cykl Long Count zaczął się w kinie Imox, Imix i skończył się 1872000 dnia czyli 22.grudnia 2012, to nowy cykl Long count zaczął 23.grudnia 2012 w kinie Iq, Ik. Oraz znaczy to, że każdy cykl Tzolkina zaczyna się obecnie w Iq, Ik.
   Poza tym, jeśli w dniu 23.grudnia 2012 roku zaczął się nowy Cykl Long Count, to zaczął się on w zapisie:
   6. Ik (Tzolkin) oraz 5. Kankin (Haab),
   co według mnie wyjaśnia przepowiednie Majów o Szóstym Świecie w Piątym Słońcu.

   Szczerze mówiąc, nie do końca rozumiem, czemu przejawia się przeze mnie wiedza na temat Kalendarzy Majów. Wiem tyle, ile wiem i że z jakichś powodów dla mnie bardzo istotne jest to, iż każdy cykl Tzolkin (260.dniowy)zaczyna się obecnie od znaku Ik, Iq, a każdy cykl Tun zaczyna się obecnie kinie Batz symbolizującym centrum Galaktyki. Złożenie tych energii daje piękną pulsację - tu o niej wspomniałam co nieco:http://tonalinagual.blogspot.com/2012_11_14_archive.html

   Mój adres mailowy jest umieszczony na pasku bocznym tuż pod zdjęciem. Jeśli miałaby Pani jakieś pytania poza tymi wyjaśnieniami, które tutaj przedstawiam, to proszę napisać.

   Pozdrawiam serdecznie

   Usuń