piątek, 11 maja 2012

Kryształowe Kobiety, Kryształowe Czaszki i 13.Matek Klanowych


Trzynasta Matka – Stająca Się Swoją Wizją – rodzi Krysztalowe Czaszki...

“THE 13 ORIGINAL CLAN MOTHERS” Jamie Sams


 

Jest już polskie tłumaczenie “13 Pierwotnych Matek Klanowych” autorstwa Mari Elżbiety Lewańskiej. Polecam serdecznie.
Stamtąd fragment o Trzynastej Klanowej Matce -Stającej się Swoją Wizją:

“(…) “Moje Ja, teraz jestes gotowa, aby stac sie prawdą. Wszystkie Twoje siostry są innymi odbiciami ciebie samej. Wypelnione dymem zludzenie, że jestes oddzielona, teraz zostalo rozbite. Spojrz do wewnatrz Twojej istoty i podziel się ze mna tym, co widzisz, uznajac fakt, ze wszystkie jestesmy jednym.
Stająca się Swoją Wizją zobaczyla, że kokon, w ktory byla zawinieta, zaczyna sie otwierac wewnatrz przepastnej Wewnetrznej Ziemi. To wszystko dzialo sie wenatrz niej. Z oszolomieniem patrzyla, jak z kokonu wylania sie motyl o ciele z przejrzystych jak krysztal swietlanych nici. W kazdej pozycji, ktora przyjmowal motyl, Stająca się Swoją Wizją widziala wszystkie kolory, czula obecnosc wszystkich form zycia, slyszala, jak harmonizuja sie wszystkie rytmy zycia. Motyl stulil skrzydla, a nastepnie rozpostarl je, odslaniajac Krysztalowa Czaszke. Trzynascie razy Motyl otwieral i zamykal skrzydla, rodzac Krysztalowe Czaszki Trzynastu Klanowych Matek.

Wizja zmienila sie i Stająca się Swoją Wizją zobaczyla, jak Motyl przeobraza sie w postac pieknej, lsniacej kobiety. Powoli promieniejaca forma wciagnela ją do swojego wnetrza i z nastepnym uderzeniem serca Klanowa Matka znalazla sie wewnatrz polyskujacego ciala, zrobionego ze swiatla, i patrzyla na swoje rece, ktore zaczely zamieniac sie w ludzkie cialo. Wrazenie fizycznosci bylo upojne, kiedy jej cialo stalo sie kompletne, mieszczac w sobie cala wiedze, uczucia i serce bijace wszechogarniajaca miloscia. Dawny kokon rozszerzyl sie w bezmierną przestrzen obejmujac niebo i ziemie. Otwierajacy kokon byl utkany z Orendy Stającej się Swoją Wizją. Jej Duchowa Esencja nadal rosla poza przestrzen jej ludzkiej wizji łącząc ją ze wszystkimi swiatami, ktore istnieją wewnatrz Wielkiej Tajemnicy.

Stająca się Swoją Wizją stala sie prawdą przebudzonego snu. Szla po Ziemi i odnalazla pozostale Dwanascie Klanowych Matek. ktore cierpliwie czekaly na jej pojawienie sie. Otworzyla swoją wizje i podzielila sie wydarzeniami swojego Rytualu Przejscia. Wszystkie Siostry podrozowaly do miejsca, do ktorego Matka Ziemia ją skierowala. Znalazly Kolo Uzdrawiajacej Mocy, w ktorym dwanascie Krysztalowych Czaszek lezalo na dwunastu kamieniach, tworzacych zewnetrzny krag, a trzynasta spoczywala na kamieniu w centrum. To w tym miejscu, w samym środku Żółwiej Wyspy (tak Rdzenni zwali Ziemię) Klanowe Matki zbudowały Żółwi Dom Rady.

Stająca się Swoją Wizją żyła na Ziemi jako zrealizowane marzenie przez okres trwania dwóch światów. W tym czasie ona i jej Siostry dzieliły się swoją Uzdrawiającą Mocą ze wszystkimi ludżmi. Matka Zmiany nauczyła się, że życiowe lekcje jej Ziemskiej Wędrówki będą trwały dalej, lecz ona otrzymała podstawę, na której zbuduje swoje doświadczenie. Jej sen o poczwarce pokazał, iż Wielkie Zadymione Lustro mówiło prawdę – była tylko JEDNA KOBIETA I BYŁ TYLKO JEDEN MĘŻCZYZNA na planecie Matce, ale każde z nich miało miliony twarzy.

Stająca się Swoją Wizją śpiewa do serc wszystkich Dzieci Ziemi, przypomina im o obietnicy Wirującego Tęczowego Snu oraz o roli każdego i każdej z nich w manifestowaniu tej wizji. Każde Dziecko Ziemi, które szuka światła Wiecznego Płomienia Miłości, by nauczyć się być prawdą i stać się swoją wizją, może ją wezwać, aby jemu lub jej towarzyszyła w tym procesie. Jako Opiekunka Ducha Wstępującego w Formę, uczy nas, jak sprowadzić prawdę o naszej nieograniczonej Duchowej Esencji czyli Orędzie do naszego ludzkiego ciała – mając dostęp do swoich nieograniczonych możliwości urzeczywistniania marzenia, ktore może być udziałem wszystkich żyjących istot.

Pieśń o pełni Stającej Się Swoją Wizją przypomina:
Jesteś – w momencie, w którym zdecydujesz się BYĆ."Dodam jeszcze, że ważnymi symbolami dla tej Klanowej Matki jest Zamglone Lustro oraz Pierzasty Smok lub ogromna jaszczurka o skrzydłach kondora i ognistych oczach (przypominających ogniste Słońca).


O 9.tej Matce Klanowej...
Wata-jis opowiada Klanowej Matce Zachodu:

“(…) jestem Gwiazdą Wieczorną, ale czy wiesz, że jestem Obietnicą Przyszłości, ponieważ podczas sześciu księżycowych miesięcy jestem także Gwiazdą Poranną?
(…)
Staję się Gwiazdą Poranną i wyłaniam się ze strumieniem słonecznych promieni, które rozświetlają poranne niebo. Przez osiem dni podczas trzynastego cyklu księżycowego nie jestem widoczna ani rano ani wieczorem. To właśnie tym czasie udaję się do pustki Wielkiej Misy Uzdrawiającej Mocy nocnego Nieba, aby się odrodzić. Podróżuję po Świętej Spirali Ośmiu Sił, odwiedzając Wschód, Południowy Wschód, Południe, Południowy Zachód, Zachód, Północny Zachód, Połnoc i Północny Wschód. W każdym z tych kierunków żyję przez jeden dzień i jedną noc i uczę się kroków transformacji, które dają mi wiedzę, jak zmieniać moją drogę i punkt skupienia. Święta Spirala prowadzi z jednego Koła Uzdrawiającej Mocy doświadczeń do następnego. Jeśli popatrzymy na dwa koła, jedno na Ziemi, a drugie wyżej, lecz w tej samej pozycji, zobaczymy dwa różne kręgi doświadczeń. Pustka pomiędzy nimi jest z powietrza, ale można sobie wyobrazić spiralę stopni, utworzonych przez lekcje i nauki każdego kierunku. Wszystkie formy życia podążają po tych spiralnych stopniach, kiedy są gotowe, aby rozwijać się przez następny zestaw życiowych doświadczeń.
(…)
Duchowa Esencja [Orenda] każdej żyjącej istoty porusza się po Świętej Spirali przez osiem dni i nocy, zanim zacznie następny cykl życia. To może być czas przeglądania przeszłości, podsumowywania nauk z życiowych lekcji oraz liczenia osiągniętych zwycięstw. Może to być zarówno czas przygotowań jak i planowania, czas żegnania przeszłości i witania przyszłości. Liczne istoty z Ludzkiego Plemienia zapominają o tym okresie zakończenia i sięgają po następny zestaw doświadczeń życiowyc nieprzygotowane lub pozbawione równowagi. Jeśli nie uszanują Pustki i Świętej Spirali, doświadczają wielu trudności.

Kobieta Zachodzącego Słońca zapytała:

- Gwiazdo Wieczorna, co się stanie, kiedy niektóre istoty z Ludzkiego Plemienia zapomną o tych Naukach?

- (..) Ludzkie potrzeby można pomylić z pożądaniem posiadania materialnych dóbr. Niektórzy będą się kierować chciwością i chęcią kontrolowania mas. Każda istota ludzka będzie miała okazję stanąć przed tymi wyzwaniami i pokonać je dzięki ponownemu odkryciu wewnętrznego widzenia. Rozwiązanie samo wpadnie w ręce.

Ty jesteś Klanową Matką Zachodu, która może towarzyszyć łagodnym i ufnym Dzieciom Ziemi pokazując im, jak wchodzić do wewnątrz. (…)”

Pieśń:

Witaj, witaj Wata-jis.
Witaj, witaj Wata-jis,
Pozdrawiam twego ognistego ducha.
Jesteśmy siostrami, ty i ja,
Jesteśmy siostrami, ty i ja,,
Wata-jis, Wata-jis.

fragment pochodzi z książki “13 pierwotnych matek klanowych” autorstwa Jamie Sams
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz