piątek, 11 maja 2012

CZARNE SŁOŃCE

O CZARNYM SŁOŃCU pisałam:Jeśli świadomościowo na przykład Ewa zjednoczy się z Lilith czyli Córka - Matka Księżyc z Matką Czarne Słońce (nastąpi koniec rywalizacji zakończony pokojem i zrozumieniem między matką i córką), a Adam uszanuje w sobie Ewę-Matkę Księżyc zjednoczoną z Matką Słońce, a Matka Czarne Słońce - Lilith przyjmie Brata-Męża-Ojca Słońce - Adama, to nastąpi połączenie Jasnego Słońca z Czarnym Słońcem - powrót do boskiej świadomości Jedni?

 Jasne Słońce (Adam) będzie mogło się zjednoczyć z Czarnym Słońcem (Lilith), a to może znaczyć, że świadomość ludzka może dokonać "kwantowego skoku" ewolucyjnego. Wtedy może ci, którzy tego dokonają w sobie, będą gotowi zacząć tworzyć Nowy Piąty Świat zapowiadany przez proroków wielu różnych tradycji? 


To SŁONECZNIK… W środku ma czarne, “niewidzilane” ziarna, które kiełkują światłem… według mądrości pochodzących z tradycji Lapończyków, wszyscy jesteśmy dziećmi Ojca Słońce i Matki Słońce, tylko zostaliśmy wychowani przez Matkę Księżyc...Matka Słońce... Ona  jest  Czarnym Słońcem wypełniającym wnętrze Całego Słońca. Kilka razy juz sie zdarzylo, ze w trakcie medytacji bylam w samym srodku Slonca. Koncentracja i przez punkt srodka przechodzi energia jak tornado, traba powietrzna, transformuje sie energia… Tylko milosc wszechogarniajaca…

Według Lakotów Trąba powietrzna jest mocnym symbolem. Może być niebezpieczna… między innymi przenosi ziarna w inne miejsca…Ale skoncentrowana w środku Słońca jest energią głębokiej transformacji.
Ciekawe to wszystko. I coraz wyrażniej widzę obraz składających się puzzli.

1 komentarz: