czwartek, 5 lipca 2012

UMOWNIE WOLNA WOLAPOSZERZANIE ŚWIADOMOŚCI polega na uwalnianiu swojej umownie wolnej woli i ŁĄCZENIU z WOLĄ CAŁOŚCI....Nie przyjmuję na siebie odpowiedzialności za innych, bo wtedy bym się wywyższyła i wpadła w pułapkę odpowiedzialności i misyjności

Każdy jest odpowiedzialny sam za siebie.

Mam szacunek dla każdego indywidualnego istnienia, bo wiem, że wszyscy jesteśmy częścią Całości. Wszystkie dusze współtworzyły tę GRĘ i zasiliły ją swoją energią. Teraz w niej jesteśmy wszyscy razem.

Gdy przenoszę się na wyższy poziom świadomości, wiem, że jestem Całością. Każda z moich części może być odpowiedzialna sama za siebie. Nie musi, może. Umownie wolna wola indywidualnego bytu... :-)

Odpowiedzialność to świadomość. Nie mogę przejmować odpowiedzialności za innych. To uprawianie magii.

Brak odpowiedzialności za siebie i oddawanie jej w ręce innych to utrzymywanie stanu nieświadomości. To poddawanie się magii.

Mogę być odpowiedzialna tylko za siebie.

Poczucie odpowiedzialności za innych - "muszę" jest iluzją. Nic nie muszę. Musi tylko ego, ono zawsze coś musi.

Odczuwanie pragnienia "chcę"...   Ciekawe, jak to jest niczego nie chcieć? Jak mogę nie chcieć, kiedy jestem współtwórczynią tego, co mnie otacza? Współtworzenie jest iluzją. Wszystko było, jest i będzie. Jedynie możemy doświadczać różnych światów godząc się na czasowe zapomnienie. I przypominać sobie...

Kim jestem, żeby mówić, że chcę?

Po prostu jestem.
I działam w połączeniu z Całością.


1 komentarz:

  1. Wspoltworzenie jest znane od dawna. Iluzjonisci czasem tworza iluzje ale psycholodzy nie. Kulawy jezyk i koslawa logika ( czlowieka ) prowadzi do paradoksow. Lepiej poslugiwac sie metaforami, tak jak to od tysiecy lat znamy. Wspoltworzenie w sensie prze, domalowywania do tego juz zastanego. Bo to nasz swiat.
    pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń